محصولات شرکت

لخته ساز لوله ای (FLOCCULATOR)

در تصفیه آب و پساب های حاوی مواد معلق به روش های زلال سازی، می توان از مواد منعقدکننده برای بهبود و افزایش سرعت و کیفیت کار استفاده کرد. اما برای افزودن منعقدکننده ها از قدیم از مخازن حاوی همزن های دور تند و دور کند به نام های مخزن flash mixer و flocculator، استفاده می شده است. فناوری pipe flocculator یا لخته ساز لوله ای، جایگزینی ساده و ارزان برای روش های سنتی است.
لخته ساز لوله ای، یک نوع دستگاه انعقاد و لخته سازی است که در طی مسیر در نقاط مشخصی مواد منعقدکننده به جریان پساب/ آب خام در لوله، تزریق می شود. بلافاصله پس از محل تزریق، یک استاتیک میکسر وجود دارد که قطعه ای با پره های ثابت و به شکل معین، جهت ایجاد اغتشاش در جریان به منظور بهبود عمل انعقاد می باشد. در ادامه، مسیر جریان به شکل plug flow یا نهرگونه، خواهد بود که در شرایط نهرگونه، پدیده لخته سازی و درشت شدن لخته ها اتفاق می افتد.
این دستگاه بدون مصرف برق و فاقد بخش های متحرک است و از تلاطم آب ناشی از جریان آب در لوله برای اختلاط مواد شیمیایی استفاده می کند. این طراحی نیاز به مخازن اختلاط و میکسرهای متحرک را حذف کرده است.
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فنی ما با شماره های 05137128682و 09120407458 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس ایمیل aeb_w.water@yahoo.com با ما در ارتباط باشید.

گروه مهندسی پیج آب

مشاوره،طراحی،ساخت و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب،هوا و خاک

گروه مهندسی پیج آب

تصفیه پیشرفته تصفیه خانه های فاضلاب جهت باز چرخانی و استفاده مجدد

گروه مهندسی پیج آب

انجام دادن مهندسی مجدد و ارتقاء کمی و کیفی تصفیه خانه های آب و فاضلاب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت گروه مهندسی پیچ آب می باشد

Copyright 2017.Designed by : Novin Sama Company

طراحی و اجرا : دهقانی


Mobile : 09156510992
Telegram : @mrdehghani.mahdi
Email : Mrdehghani.Mahdi@gmail.com
طراحی و اجرای پروژه های واکنش گرای تحت وب