محصولات شرکت

روش RBC

دیسک بیولوژیکی گردان Rotating Biological Contactor

دیسک بیولوژیکی گردان تصفیه فاضلاب RBC شامل یک شفت فلزی است که روی آن یک سری فواصل نزدیک به هم پیوسته وجود دارد که درون آن به تعداد مورد نیاز دیسک های پلاستیکی مدور به صورت لقمه ای جای میگیرد. اکسیژن مورد نیاز جهت انجام فعالیت هوازی در فیلم بیولوژیکی، توسط چرخش دیسک ها در سرعت های پایین توسط یک موتور گریبکس دور پایین تامین می گردد.

در گردش دیسک گردان تصفیه فاضلاب، حدود ۴۰ % از هرکدام از دیسک ها در مخزنی که حاوی فاضلاب است فرو می رود. هنگامی که دیسک گردان تصفیه فاضلاب می چرخد، لایه ای چسبنده به دیسک که بر سطح دیسک رشد کرده همراه با چرخش دیسک به داخل فاضلاب می رود و خارج می شود. زمانی که وارد فاضلاب می شود میکرو ارگانیسم ها، ارگانیک ها را جذب می کنند و وقتی که با چرخش از فاضلاب خارج می شوند، اکسیژن لازم برای تجزیه هوازی را بدست می آورند و وقتی لایه چسبنده ژله ای به سطح دوباره وارد فاضلاب میشود مواد جامد را به خود می گیرد. سپس پس مانده های بوجود آمده از وسیله جدا می شوند و همراه با جریان فاضلاب به مخزن ته نشینی هدایت می شوند تا از فاضلاب جدا شوند.

لجن تولید شده از خاصیت ته نشینی بسیار خوبی برخوردار بوده و به سرعت در تانک ته نشینی نهایی، ته نشین میگردد.
سیستم تصفیه فاضلاب RBC از راندمان تصفیه بسیار بالایی برخوردار بوده و بدلیل میزان بالای جرم بیولوژیکی، مقاومت این سیستم در مقابل شوک های هیدرولیکی و آلی بیش از سیستم های دیگر می باشد.

کاربرد تکنولوژی پکیج تصفیه فاضلاب RBC، بطور محسوسی مسائل اقتصادی تصفیه و کنترل آلودگی را بهبود بخشیده و افزایش قیمت زمین، کارگر و انرژی، استفاده از این سیستم را در مقایسه با روش های دیگر ارجح می سازد.

خواهشمند است جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فنی ما با شماره های 05136086689و 09120407458 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس ایمیل aeb_w.water@yahoo.com با ما در ارتباط باشید.

گروه مهندسی پیج آب

مشاوره،طراحی،ساخت و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب،هوا و خاک

گروه مهندسی پیج آب

تصفیه پیشرفته تصفیه خانه های فاضلاب جهت باز چرخانی و استفاده مجدد

گروه مهندسی پیج آب

انجام دادن مهندسی مجدد و ارتقاء کمی و کیفی تصفیه خانه های آب و فاضلاب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت گروه مهندسی پیچ آب می باشد

Copyright 2017.Designed by : Novin Sama Company

طراحی و اجرا : دهقانی


Mobile : 09156510992
Telegram : @mrdehghani.mahdi
Email : Mrdehghani.Mahdi@gmail.com
طراحی و اجرای پروژه های واکنش گرای تحت وب