اخبار شرکت

دیدار مدیر عامل و مدیران شرکت آب منطقه ای استان خراسان رضوی با قاضی بخشی محبی

در این جلسه محمد علایی ضمن قدر دانی از زحمات قاضی بخشی محبی، در حل مشکلات اجتماعی پروژه های شرکت آب منطقه ای به ویژه در بحث رودخانه ها و انسداد چاه های غیر مجاز، آزاد سازی کشف رود را یکی از پروژه های بزرگ برشمرد که می تواند به عنوان یک الگو در سطح ملی مورد استفاده دیگر شرکت های صنعت آب باشد.

وی با اشاره به اینکه خدمت به مردم مشهد مقدس در حقیقت، خدمت به تمامی مردم ایران است، افزود: مشهد با حضور بالغ بر 30 میلیون زائر در سال، وجود مردان بزرگی چون دکتر بخشی محبی را طلب می کند که تمامی توان خود را وقف خدمت به مردم نموده است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که تجربه و پتانسیل ایشان همیشه در کنار مدیران و همکاران شرکت آب منطقه ای استان باشد و روز به روز شاهد خدمات بهتر وجامع تر به مردم شریف در حوزه آب باشیم.

در این دیدار بخشی محبی نیز ضمن تشکر از تمامی حاضرین، پروژه آزاد سازی کشف رود و دیگر رودخانه های استان بویژه در حوزه مشهد را از اولویت های همکاری بخش قضا با دولت برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با تعامل هرچه بیشتر بین قوه قضائیه و مجریه بتوانیم راه را برای افرادی که قصد استفاده از انفال و اموال عمومی به صورت شخصی دارند، را مسدود نمائیم که تجلی این ارتباط سازنده را می توان در آزاد سازی رودخانه کشف رود ملاحظه نمود.

گروه مهندسی پیج آب

مشاوره،طراحی،ساخت و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب،هوا و خاک

گروه مهندسی پیج آب

تصفیه پیشرفته تصفیه خانه های فاضلاب جهت باز چرخانی و استفاده مجدد

گروه مهندسی پیج آب

انجام دادن مهندسی مجدد و ارتقاء کمی و کیفی تصفیه خانه های آب و فاضلاب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به شرکت گروه مهندسی پیچ آب می باشد

Copyright 2017.Designed by : Novin Sama Company

طراحی و اجرا : دهقانی


Mobile : 09156510992
Telegram : @mrdehghani.mahdi
Email : Mrdehghani.Mahdi@gmail.com
طراحی و اجرای پروژه های واکنش گرای تحت وب